Прошедшие мероприятия

Чому без стратегії комунікацій трансформація приречена

Организаторы: ACMP Ukraine и ChangeImpulse

Колеги та друзі, запрошуємо на Change Management Event з Валерия Селезенева: "Комунікуй, або помри. Чому без стратегії комунікацій трансформація приречена".

Наша agenda.

А. Обговоримо теорію:
- Чи можливо реалізувати нову стратегію зовнішніх комунікацій, не вдаючись до комплексного залучення внутрішніх стейкхолдерів? Як сформувати стратегію комунікацій для change management проєкту?

Б. На базі кейсу із державного сектору розглянемо докладно та напрацюємо власні рішення:

  1. Чому стратегія комунікацій може стати ключовою у трансформаційних проєктах
  2. Як залучити усіх стейкхолдерів організації, коли сама організація на етапі масштабних змін
  3. На базі кейса проаналізуємо чого антикризовий менеджер може навчитися у change manager

Валерія Селезенєва

Валерія Селезенєва

LinkedIn
Інформація про спікера.
Комунікаційниця. Досвід роботи у державному секторі, бізнесі, насмперед у фінансовій сфері, та у медіа. Спеціалізація на стратегічних комунікаціях та антикризовому менеджменті. Реалізувала комплексний проект із розбудови комунікацій у Національному банку України після Революції Гідності.

Рівень Change Management Event - Advanced Change Management (запрошуємо ТОП-менеджмент, менеджмент середньої ланки, команди трансформаційних офісів \ РМО \ СМО. Тих, хто має досвід в організацінно зміни на рівні компанії і хочуть поліпшити ROI проектів за рахунок СM Benefits, знають і використовують методології Change Management, усвідомлюють важливість Human Side of Change і розглядають доцільність застосування ACMP Standard для розвитку організаційної компетенції по Управлінню Змінами)
Login