Прошедшие мероприятия

Колеги та друзі!

Тема нашої відкритої зустрічі в Клубі Експертів організаційних Змін: «Як підвищити відповідальність за якість молока «від населення», щоб виробництво молокопродуктів було орієнтоване на наших дітей?» Кейс-дилема від Михайла Травецького, заступника керівника департаменту сільськогосподарського виробництва з тваринництва в агропромхолдингу «Астарта-Київ».

Кейс розбиратиме амбітні завдання: як створити коаліцію волонтерів змін в регіоні та стратегію впливу на учасників проекту, щоб забезпечити виробництво безпечних і корисних молочних продуктів? Що можуть рекомендувати Change Managers?

Кому буде цікаво? Керівникам та управлінцям агросeктору України та інших сфер бізнесу, які хочуть удосконалити сeбe в формуванні стратегії впливу на учасників змін своїх проектів в регіоні присутності за допомогою інструментарію Change Management.

Формат - Sharing session,
Модератор – Ирина Чернышова (Iryna Chernyshova).

Наш розклад:

  • 15 хв — знайомство учасників,
  • 20 хв — що таке Сhange Мanagement (by ACMP, USA) та Стратегія впливу на учасників проекту,
  • 20 хв — презентація ініціативи М. Травeцького та уточнюючі запитання,
  • 15 хв - підготовка Стратeгій в мінігрупах,
  • 20 хв обговорeння та визнання найкращої групової Стратегії,
  • 20 хв – неформальний нетворкінг.

Основна сировина, що поставляється на українські молокозаводи, на 70% - це молоко, яке приймається від населення. Для багатьох приватних господарств, фермерів та сільських мешканців здача молока є важливою, а іноді і єдиною статтею доходу. В Україні вимоги до якості молочної сировини визначені чинним ДСТУ 3662-97 – «Молоко коров'яче незбиране». Але при цьому процес дотримання вимог в Україні ніким не контролюється. Сьогодні відповідальність за відповідність харчових продуктів маркуванню несе виключно і одноосібно тільки виробник молокопродуктов. Отже, в результаті: доїння не завжди чистими руками в не зовсім чистий посуд, відсутність миттєвого охолодження видоєного молока до належної температури (не більше 10 градусів), мухи і оси, що плавають в відрах з молоком на пунктах прийому молока - наша реальність. Окрім того, на молокозавод з приватного господарства цілком може потрапити молоко від хворої корови - з високою бактеріальністю чи з додаванням антибіотиків, якими лікували тварину. Все це може спричинити негативний вплив на здоров'я людей, особливо дітей, для яких існує ризик виникнення кишкових розладів та харчових токсикоінфекцій.

Висока якість молока «від населення», щоб виробництво молокопродуктів було орієнтоване на дітей і не шкодило, а навпаки, - було максимально корисним - одна з амбітних ініціатив Михайла Травецького

Участь у заході безкоштовна.

Обов'язкова реєстрація за посиланням

Керівник Клубу: Tatyana Kochereva Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., моб +38(050)359-34-19

Місце проведення – Underhub, зал Westminster. Киев, ул. Мечникова, 3

Засідання Клубу відбудеться 25 квітня з 19-00 до 20-30.

Клуб Експертів організаційних змін Сhange Impulse є майданчиком для професійної комунікації власників бізнесу, СЕО, Менеджерів проектів, які впроваджують зміни в своїх компаніях в даний час, або мають досвід змін в минулому, або готують проекти змін в найближчому майбутньому. Засідання Клубу проводяться 1 раз на місяць (4-а середа кожного місяця).

Цілі клубу

  • Взаємне збагачення учасників Клубу актуальними поглядами на вирішення кейсів change management
  • Підтримка професійного інтересу серед учасників і адептів change management
  • Створення умов для обміну досвідом, практичними кейсами, обговорення нестандартних завдань, що виникли в ході виконання проектів, отримання колективної допомоги учасників Клубу
  • Розвиток професії Change management в Україні відповідно до Стандарту Association of Change Management Professionals (ACMP) і ACMP Change Management Code of Ethics

Форми діяльності

Клубний формат має на увазі різноманітність форм діяльності, які можуть бути цікаві його учасникам. Однак, професійний характер і цілі Клубу визначають, що всі вони так чи інакше орієнтуються на залучення методів, технік, технологій change management і на тематичний, професійний характер зустрічей.

У зв'язку з цим основною формою діяльності Клубу є Клубна зустріч-дискусія на заявлену тему, з використанням і обговоренням практичного кейса учасника Клубу або запрошеного спікера.

В якості додаткового формату може використовуватися тематична презентація або виступ експерта на тему, яка може використовуватися для практичної реалізації або допомоги при виконанні проектів змін.

Принципи організації Клубу.

Принцип конфіденційності - Учасник Клубу, який презентує свій кейс для обговорення, самостійно визначає обсяг інформації, яку він виносить на обговорення. У будь-якому випадку, професійна інформація, обговорювана в Клубі, є конфіденційною і не може обговорюватися за межами Клубу.

Принцип професійної участі - організатори клубу запрошують на зустрічі учасників, які є чинними практиками в Управлінні Змінами і change management згідно зі Стандартом АСМР. Залежно від теми засідання, Організатори залишають за собою право обмежити запрошення Гостей або оголосити закритий формат засідання.

Принцип ініціативності - теми засідань і питання до обговорення можуть ініціюватися будь-яким членом клубу.

Принцип етичності - в роботі з практичними кейсами, пропонованими на обговорення Клубу, дотримуються правила ділової етики. Ці правила передбачають повагу до авторських прав власників кейсів і розробників рішень, пропонованих на клубних зустрічах.

Участь у Клубі можуть брати:

Login