Прошедшие мероприятия

Роль Change Management у формуванні стилю Лідерства

Друзі, запрошуємо на sharing session з Оксаною Маріною та Борисом Шестопаловим про Роль change management у формуванні стилю лідерства в компанії. Ми приділимо увагу таким хвилюючим питанням, що виникли за останній рік серед компаній, імплементуючих Управління Змінами:

  • Change management - це Наука або Мистецтво управління?
  • Які стилі управління використовують компанії при впровадженні change management?
  • Надихаюче лідерство - це елемент change management або окремий інструмент?
  • Особисті виклики та еволюція виконавчого менеджера під час процесу організаційних змін.

Наші спікери:

Оксана Маріна

Оксана Маріна
HR-бізнес-партнер - Операційна Дирекція компанії «Метінвест»
LinkedIn

Оксана Маріна здобула вищу освіту в Київському інституті інженерів цивільної авіації (нині Національний авіаційний університет) на факультеті «Автоматика та обчислювальна техніка». Також навчалася в Міжнародному інституті бізнесу і Grant MacEwan College (Канада), курс «Управління людськими ресурсами», Московському відділенні Project Management Institute (USA), курс «Основи управління проектами». Має понад 25 років професійного досвіду роботи менеджером вищої ланки у великих промислово-торговельних компаніях («Укрзалізниця», «Інтерпайп», «ТЕРРА ФУД», «АСНОВА ХОЛДИНГ», «21 століття», концерн «Нафтовий»).

Борис Шестопалов

Борис Шестопалов
СЕО і засновник EURO AFRICAN TRADE SOLUTIONS
LinkedIn

Борис Шестопалов навчався у Харківському Вищому Військовому Авівціонному Училищі Льотчиків, вищу освіту отримав в Київському Торговельно-Єкономичному Інституті за фахoм Єкономіст. Також навчався в Чеському центрі з підготовки Менеджерів вищої ланки, курс “Advanced Management and Business Education”. Має понад 20 років успішного досвіду роботи менеджером вищого виконавчого рівня у лідуючих брендових компаніях як Сoca Cola та Avon Cosmetics крізь різноманітні країни Європи, Азії та Африкі. Останні 5 років працює у сфері Start Up та інвестиціоннх проектів.

Модератор: Ирина Чернишова

Рівень СМ Івент - Advanced Change Management

(запрошуємо ТОП-менеджмент, менеджмент середньої ланки, команди трансформаційних офісів \ РМО \ СМО. Тих, хто має досвід в організацінно зміни на рівні компанії і хочуть поліпшити ROI проектів за рахунок СM Benefits, знають і використовують методології Change Management, усвідомлюють важливість Human Side of Change і розглядають доцільність застосування ACMP Standard для розвитку організаційної компетенції по Управлінню Змінами)Дата: 21.11.19 з 19.00 до 21.00

Login