Прошедшие мероприятия

Шерінг-сесія: А хто ж спонсор змін?

Организаторы: ACMP Ukraine и ChangeImpulse

Друзі, колеги, запрошуємо на шерінг-сесію з Наталкою Волнянською: "А хто ж спонсор змін?"

Менеджери Змін знають шокуючу статистику - якщо не правильно визначити спонсора організаційної зміни, то гарантовано 40% неуспіху в проведенні змін і закріпленні їх результату в довгостроковій перспективі. Тому на нашій сесії ви дізнаєтесь:

  • Як визначати спонсорів проектів змін у компанії
  • Маркери-підказки: на що звернути увагу і що проаналізувати при плануванні стратегії залучення спонсорів
  • Приклади успіхів і помилок у визначенні спонсорів змін

а також залучитеся до брейнстормінг-завдання для тренування навички виявлення спонсора Змін.

Спікер

Наталія Волнянська

Наталія Волнянська
HR-експерт, Change Manager, бізнес-тренер, коуч
LinkedIn

Працює в сфері управління персоналом та організаційного розвитку понад 19 років на позиціях керівника HR-підрозділів, директора з персоналу. Галузі: фармацевтика, FMCG, ритейл, агро, консалтинг. Компанії: Агропромхолдінг «Астарта-Київ», «Концерн Хлібпром», мережа гіпермаркетів «Епіцентр К», Корпорація «Артеріум» та ін.

Рівень СМ Івент - CM Basics, запрошуємо: ОП-менеджмент, HR, керівників середньої ланки, HIPO, Change agents для ознайомлення з фундаментальними концепціями «людського боку в організаційних змінах» і розуміння як їх використовувати для прискорення прийняття змін співробітників і керівників, продуктивного використання довгострокових результатів стейкхолдерами проекту. А також всіх, хто бажає збудувати взаімополезние відносини між РМамі і СМамі.


Login