Прошедшие мероприятия

Tips and tricks of effective virtual training

Организаторы: ACMP Ukraine и ChangeImpulse

Слово “тренінг, семінар, майстер-клас» (продовжіть список синонімів) вже давно стало частиною нашого кожноденного лексикону. Якщо ви працюєте з людьми, навчання є невід’ємною частиною будь-якого проекту. Порад як ефективно провести тренінг можна найти на кожному кроці, як то кажуть, до кольору і до вибору.

Я помітила дивну тенденцію: відомі презентери та спікери, які без проблем утримують увагу величезних аудиторій, часто абсолютно не готові до викликів діджитизації. Віртуальний тренінг – це окремий вид навчання, який має свої особливості і правила проведення.

Більше 10 років я проводжу виключно віртуальні зустрічі і навчання. Розробила власну систему онлайн презентацій, з радістю поділюсь з вами практичними порадами проведення ефективних вебінарів.

Спікер – Людмила Семків, Stakeholder Engagement Manager, Cisco, PROSCI certified (міжнародна сертифікація з Менеджменту зі змін).

Людмила Семків Людмила Семків
LinkedIn

Рівень заходу - Change Management Intro.

Рекомендується для HR, Change Managers, керівників відділів та підрозділів та всіх хто хоче налагодити ефективну роботу віртуальної команди, задіяний в аутсорсингу або шукає ефективні методи поєднання людської і технологічної частини бізнесу.
Login