Отзывы

Alina Tkachenko

Згідно дослідження McKinsey 2/3 проектів (з > 2 тис досліджених) не досягли запланованих показників з різних причин. Мій досвід не такий песимістичний, але є ситуації, коли проект не «злітає», не зважаючи на докладені зусилля.

Досвід управління складними проектами підтверджує, що значимі зміни на оперативному рівні не відбуваються без зміни в поведінці, без послідовної стратегії роботи із спонсорами та залучення ключових стейкхолдерів. Окрім цих моментів є велика кількість інших факторів, які сприяють або заважають досягти очікуваних змін. Розбиралася я з тонкощами управління змінами на Сертифікаційному в АСМР курсі Change Manager.

Хочу зафіксувати декілька моментів, що здались особливо важливими для успіху змін
  • Плануючи, потрібно оцінити готовність організації– знання, навички, мотивація команди
  • Критично важливим фактором успіху є корпоративна культура та стиль лідерства
  • Всі ці нематеріальні речі можна (та потрібно!) оцифрувати та виміряти, інакше зафіксувати зміни неможливо
  • Продумати канали та вірний тон комунікації, відповідно до потреби різних стейкхолдерів
  • Під час власне зміни продуктивність завжди знижується, і завдання Change Manager зробити це зниження мінімальним

Дружня та надихаюча атмосфера сертифікаційного курсу, високий професійний рівень учасників, практичні кейси від учасників та з міжнародного досвіду. І чудова Ірина Чернишова, що не втомлюється нести в наше суспільство культуру управління змінами для досягнення більших результатів.

Завдяки курсу тепер чітко розумію, що можна було зробити по іншому в моїх попередніх проектах, та розбудовую нові з врахуванням набутих знань та навичок. Human side of change.